Sipariş Bilgisi ve Teslimat

TESLİMAT SÜRESİ
 
. ncrea.com.tr sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Ayrıca gerekli görüldüğü takdirde siparişte alt sınır gözetilmeksizin siparişleriniz Banka Güvenlik Onayından geçirilebilmektedir. Bu işlem kredi kartlarınız ile kötü niyetli 3. kişilerin alışveriş yapmasına engel olmaktır. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra   en erken 1, en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 3 günlük süre azami olup uygulamada genelde 4 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır. Genel olarak anlaşmalı olduğumuz UPS Kargo firması Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ( Köy , Mezra, Askeri Birlikler vb.) ürün teslimatı yapılamamaktadır yada ekstra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.
 
 
HAFTA SONUNDA SİPARİŞLERİ
 
. Cuma günü öğle 13.00'dan önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 13.00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Cumartesi günü işleme alınacağından elinize Pazartesi gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.
 
 
STOK
 
. Tüm ürünlerimiz N'CREA Home Accessories markasının kendi ithalatıdır bu sebeple tüm ürünlerimiz stoklu çalışmamız sonucu saat 13.00'a kadar yapılan siparişleri aynı gün içerisinde N'CREA Home Accessories deposundan kargo yapmaktayız. N'CREA Üretimi olan mobilyalar sipariş sonrası size özel üretilmektedir. Bu sebeple bu kategoride yer alan mobilyalar 1-14 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır.

 
SİPARİŞ İPTALİ
 
. ncrea.com.tr'den alınan bir ürünün yedi (7) gün içerisinde iade etme talebi alındığında; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 iş günü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı ncrea.com.tr sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 72 saat içerisinde yansımaktadır.
 
 
ADRES:
 
. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.
 
 
SİPARİŞ HATALARI
 
. Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR